Nusja e rrahu vjehrrin në Vushtrri

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Policia ka bërë të ditur se dje një burrë nga Vushtrria ka raportuar se është sulmuar nga nusja e djalit.

”Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pasi ka dëgjuar një mosmarrëveshje në mes të djalit të tij dhe bashkëshortes së djalit, tani të dyshuar femër kosovare ka shkuar për të shikuar se çfarë po ndodh dhe në ato momente është sulmuar fizikisht nga e dyshuara”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Ndërkohë, rasti vazhdon të hetohet./21Media