Obiliq, djali rrihet nga babai dhe axha i tij

Një djalë në Obiliq është ankuar në polici, pasi është sulmuar fizikisht nga babai dhe axha i tij.

Si pasojë e dhunës, viktima ka pranuar tretman mjekësor, njofton rtv21.tv.

Me vendim të prokurorit, të dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka  ndodhur mbrëmjen e së hënës. /21Media

Back to top button