Orari i ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Kosovës në Volejboll

Federata e Volejbollit e Kosovës ka publikuar orarin dhe çiftet e ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Kosovës, në konkurrencën e femrave.

Fer Volley tashmë ka siguruar gjysmëfinalen, pasi mposhti Feronikelin si mysafire, 0-3, të martën mbrëma./21Media

KupaeKosovesF.jpg

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button