Osmani sot pret në takim ndihmës administratoren e USAID-it

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani sot pret në takim ndihmës administratoren e USAID-it, Erin E. McKee.

Sipas njoftimit, takimi mes tyre pritet të ndodhë në ora 12:00.

Në fund të takimit Osmani dhe McKee do të deklarohen për media.

“Mediat fillimisht marrin pamje nga takimi, ndërsa në fund të takimit Presidentja Osmani dhe Ndihmës Administratorja, Erin E. McKee deklarohen për media”, thuhet në njoftim./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button