Pamje nga festa e ditëlindjes së Remzies

1 min read

Këngëtarja e muzikës popullore, Remzije Osmani sot ka mbushur plot 50 vjet dhe nuk kanë munguar urimet nga familja e ngushtë e këngëtarës, miq e kolegë të saj.

Familja i kanë organizuar së njëjtës një festë, për të cilën janë kujdesur deri në detaj./21Media