Pamje shokuese, nxënësja godet me grushte e shqelma shoqen e klasës

Pamje shokuese janë publikuar në rrjetet sociale ku shfaqet një nxënëse duke sulmuar fizikisht një nxënëse tjetër në klasë.
Ngjarja ka ndodhur në Waid Academy në Skoci. Kjo ka ngjallur reagime të shumta , ku rasti është raportuar në policinë e Skocisë, së bashku me nje përleshje që ndodhi në të njëtën ditë.

Klipi prej 14 sekondash i filmuar të hënën ndalon vetëm kur një mësues hyn në kalsë dhe i bërtet vajzës që të ndalojë./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button