Parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuara.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 7 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20 gradë.

Back to top button