Parashikimi i motit për sot

Temperaturat do të shënojnë rritje

Meteorologët kanë parashikuar se sot do të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 13-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi 3-5 m/s./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button