Pas 3 muajve, vdiq i aksidentuari në Fushë Kosovë

Dje ka vdekur personi i aksidentuar më 29 maj në Fushë Kosovë
Policia ka njoftuar se viktima që nga 29 maji ishte duke u trajtuar në QKUK.
“Më 20.08.2021 lidhur me rastin, është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili ka qenë i lënduar në aksident dhe ka qenë duke u trajtuar në QKUK, ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e Policisë.
Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./21Media

Back to top button