Pas aksidentit ”Gymyshi” shfaqet në këtë gjendje

Aktorja turke, 43 vjeçare Songul Oden muajin e kaluar u përball me vdekjen, pasi që u aksidentua me veturë gjatë xhirimeve të një pjese të serialit “Nomen”.

Javën e kaluar mediat turke raportuan se gjendja e aktores është permisuar, ani pse ende nuk është kthyer në xhirime të serialit.

Se është në gjendje të mirë shëndetësore tregoi edhe vetë aktorja përmes një fotografie të publikuar në Instagram, në të cilën shfaqet duket buzëqeshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Songül Öden (@sngloden)

 Aktorja që në Kosovë u bë e njohur me rolin e ”Gymyshit”, në serialin e ri ”Nomen” ajo luan rolin kryesor me Halit Ergençin dhe Melis Sezen. Në këtë serial 43 vjeçarja i jep jetë rolit të ”Zübeyde Hanım”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button