Pas lindjes së vajzës, Aida Doci publikoi projektin “Nina nana”

Këngëtarja Aida Doçi këtë muaj është bërë nënë për herë të parë.
Këngëtarja ka sjellur në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Aina, shkruan rtv21.tv
Ndjesinë e fituar me epitetin nënë, Gresa e ka shfaqur edhe përmes një projekti të ri që e ka publikuar sot.
“Nina nana” titullohet projekti i ri i Aidës. Për tekstin dhe muzikën është kujdesur Fatmir Muja./21Media

Back to top button