Pas një pauze, “Qejfe Qejfe kjo dynja” fillon sonte

Emisioni “Qejfe Qejfe kjo dynja” i pëlqyer dhe i ndjekur nga të gjithë pas një pauze nga muaji janar fillon sonte.

“Qejfe Qejfe kjo dynja” sezonin e ri e fillon me natën që i dedikohet Ansamblit Kombëtar te Këngëve dhe Valleve “Shota”.

Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora 21:00 minuta në RTV21.

“Qejfe Qejfe kjo dynja” moderohet nga Visar Peja./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Qejfe qejfe kjo dynja (@qejfeqejfe_kjodynja)

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button