Pasi i tha PO propozimit për martesë aktorja e njohur turke ndahet nga i dashuri

Aktorja e njohur turke, Dilan Çiçek Deniz dhe i dashuri i saj Thor Saevarsson janë ndarë.
Aktorja, propozimit të tij për martesë i ishte përgjigjur me “po” dhe fansat e tyre prisnin ti shikonin në altar, por mendohet që xhelozia u bë arsyeja për fundin e lidhjes së tyre të dashurisë pak muaj pas lidhjes së tyre e cila admirohej nga publiku.
Aktorja së fundmi është shfaqur në një ceremoni ku nuk kishe se si të shpëtonte nga pyetjet e gazetarëve lidhur me ndarjen, por Dilan nuk dha asnjë deklaratë rreth ndarjes./21Media

Back to top button