“Për më të shtrenjtat Nana”, Rita dhe Fidani me këngë të re

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi, kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor.
Kënga pritet që shumë shpejt të publikohet.
Dyshja kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram një pjesë të shkurtër të këngës së re.
“Për më të shtrenjtat NANA”, ka komentuar Fidani krahas videos, ndërsa Rita ia ka kthyer “gjithmonë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)


Ndryshe, “Marton nana qikën” është projekti i fundit muzikor nga Rita e Fidani. Kënga është publikuar më 21 tetor dhe deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media

Back to top button