Përplasje mes deputetëve Mimoza Kusari Lila dhe Abelard Tahirit

Opozita e akuzon Muratin për shpërndarje të panevojshme të parasë publike

Nga gjithsej 90 milionë euro për subvencionim të energjisë, deri më tash Qeveria ka ndarë 60 milionë euro, ka thënë Ministri i Financave, Hekuran Murati, gjatë raportimit në Komisionin Hetimor Parlamentar për menaxhimin e krizës energjetike. Opozita e kritikoi ashpër ministrin Murati për keq-menaxhim dhe shpërndarje të panevojshme të parasë publike./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button