Pique u pyet si ndjehet pas ndarjes nga Shakira, ky ishte reagimi i tij

Përmes një deklarate të përbashkët për shtyp javën e kaluar, Shakira dhe Gérard Piqué njoftuan ndarjen e tyre pas dymbëdhjetë vitesh së bashku . Pak para se të bëhej e ditur kjo situatë, spekulimet për tradhti nga ana e futbollistit ishin në rend të ditës; madje kanë dalë në dritë edhe flirtet e supozuara me disa femra. Edhe pse ende mbeten të fshehura arsyet e vërteta, hipotezat e akuzojnë sportistin si përgjegjës.

Për këtë arsye, kur lojtari u pa publikisht, shtypi mezi priste ta pyeste për përfundimin e romancës së tij me krijuesen e “Hips Don’t Lie”, përcjell portali rtv21.tv.

Kështu, u ngrit një pyetje përcaktuese. “Pique, a je i lumtur?” pyeti një gazetar.

Duke pasur parasysh heshtjen e mbrojtësit të FC Barcelona, ata përsëritën pyetjen. “A je i lumtur, Gerard?” përmendet. Reagimi i tij ishte që të vazhdojë të jetë shumë i fokusuar në shërbimin e fansave të tij dhe nënshkrimin e asaj që ata kërkuan. Sapo ka mbaruar është larguar nga vendi pa i parë mediat dhe ka vazhduar rrugën. Duhet theksuar se në çdo moment ai ka qëndruar shumë serioz.

Nga ana tjetër, kompozitorja kolumbiane foli për gjendjen shëndetësore të babait të saj, William Mebarak Chadid , i cili pak ditë më parë u shtrua në spital me urgjencë; Ai madje ka shfaqur një video me procesin e rikuperimit të burrit.
Përveç kësaj, Shakira përfiton nga rrjetet e saj sociale për të shfaqur punën e saj./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button