I dyshuari në arrati

I dyshuari në arrati

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje rreth orës 15:10 në Fushë Kosovë.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka informuar se pas një mosmarrëveshje, i dyshuari mashkull K-Shqiptar me pistoletë e ka plagosur viktimën”, ka bërë të ditur policia.

Viktima pas tretmanit mjekësor në QKUK është liruar.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një gëzhojë e kalibrit 9 mm.

Sipas policisë i dyshuari gjendet në arrati./21Media