Pogragjë: 12 familje të bllokuara nga uji!

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Dëme edhe në bujqësi dhe ekonomitë familjare

Në fshatin Pogragjë të Klinës 12 familje janë bllokuar nga vërshimet tash e dy javë. Janë përmbytur edhe disa shtëpi, ku janë shkaktuar dëme materiale.(Teksti- Bahtir CAKOLLI, kamera- Sahit TROSHUPA)./21Media