Policia e Kosovës ka intervistuar dy të dyshuar në Prishtinë për djegien e flamurit të Greqisë.

Arrestimi i tyre është bërë dje në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Në konsultim me prokurorin të dyshuarit janë liruar lirohen në procedurë të rregullt.

“Në cilësinë e të dyshuarve janë intervistuar dy të dyshuar meshkuj kosovar në lidhje me djegien e flamurit të Greqisë dhe në konsultim me prokurorin të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia./21Media