Premierë: Publikohet “A e din ti” nga Xhensila dhe Elgiti

1 min read

Elgit Doda dhe Xhensila Myrtezaj kanë publikuar bashkëpunimin e tyre, “A e din ti” .

Kënga vjen me tekst nga Egliti, ndërsa është vizualizuar edhe me klip nga  “Fullmoonproduction”.

Kënga duket se po pritet mirë nga komentuesit në kanalin e Youtube./21Media