Prishtinë, e mitura godet me veturë një këmbësore

Një e mitur dyshohet se ka goditur me veturë një këmbësore në trotuar, në Prishtinë.
Siç njofton Policia në raportin 24 orësh e dëmtuara ka lënduar këmbën.
Ndërkaq, e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.
E dyshuara është intervistuar dhe në konsultim me prokurorin për të mitur është liruar në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button