PSG synon t’i sigurojë shërbimet e Aubameyang

Pavarësisht se u bashkua me Chelsean në ditën e fundit të kësaj vere, Pierre-Emerick Aubameyang mund të jetë tashmë në rrugën e tij jashtë këtij klubi.

PSG nuk ishte në gjendje të siguronte përforcime të mëdha sulmuese këtë verë dhe Aubameyang mund të jetë synim për klubin francez.

Sulmuesi gabonez ka thënë se kryeqyteti francez është destinacioni i tij i preferuar dhe tashmë kanë nisur bisedimet mes dy klubeve sipas Foot Mercato./21Media 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button