Publikohet balada “Shpirti im” nga Osman Imeraj dhe Lori

 
Është publikuar sot një projekt i ri muzikor nga këngëtari Osman Imeraj në bashkëpunim me këngëtaren Loreta Kaçka- Lori.
Balada e re nga dyshja titullohet “Shpirti im” dhe është shoqëruar me videoklip.
“Shpirti im”  është bashkëpunimi i tyre i parë./21Media

Back to top button