Publikohet kënga “M’ke rrejt” nga Skerdi dhe Teuta Selimi

 
Është publikuar në bashkëpunimi i parë mes dy këngëtarëve të njohur Skerdi Ago dhe Teuta Selimit.
“M’ke rrejt” mban titullin kënga e re nga Skerdi dhe Teuta, të cilën e kanë shoqëruar me videoklip në YouTube.
Tekstin dhe melodinë e ka realizuar Skerdi, beat-in e ka bërë Joezee, ndërsa miksim dhe masterizimi nga RedBox.
Videoklipin e ka realizuar Valon Aziri./21Media

Back to top button