Qëndroi në një hotel dhe u largua pa paguara, arrestohet një vajzë

Një femër është arrestuar në Graqanicë nën dyshimin se e njëjta nga data 06.08.2022-25.10.2022 në periudha të ndryshme, ka qëndruar në një hotel dhe është larguar pa paguar.
Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button