Remzie dhe Nexhat Osmani po vijnë me projekte të reja

Këngëtarët e njohur, Remzie dhe Nexhat Osmani po vijnë me projekte të reja.
Lajmin e ka bërë të ditur sot këngëtarja, Remzie Osmani përmes një postimi në ”Instagram”.
Artistja ka bërë të ditur titullin dhe orën e publikimit të këngës.
”Neser ne ora 16:00 kenge te reja,shpresoj te ju pelqejne ”Simpati oj Dashuri’’, ka shkruar këngëtarja.

Projekti i fundit i Remzie Osmanit është ”Dasma”, të cilin e ka sjellur në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Ndërsa, projekti i fundit i Nexhat Osmanit është ”Ditari”, e që është bashkëpunim me Remzien./21Media

Back to top button