Policia sot informoi se dje në Viti u arrestua një i dyshuar sepse pas një mosmarrëveshjeje ai ka sulmuar fizikisht vëllain dhe bashkëshorten e vëllait.

Sipas policisë, viktimat kanë pësuar lëndime trupore.

“I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.”, informoi policia./21Media