Një vajzë nga komuna e Podujevës është larguar të premten nga shtëpia dhe familja e saj nuk e di se ku gjendet.

“Një mashkull kosovar ka raportuar se  vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.”, informoi sot policia.

Ndërkohë, rasti është duke u hetuar./21Media