Është arrestuar një person pasi që ai e ka rrëmbyer një femër në Klinë të shtunën dhe ndaj së cilë ka ushtruar edhe dhunë fizike.

Viktima ka arritur që të ikë dhe më pas është paraqitur në polici.

Policia ka njoftuar  se viktimës i është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, i cili udhëzon që pas intervistimit i dyshuari të dërgohet në mbajtje./21Media