Rritet numri i persona që kanë probleme me akne, kjo është arsyeja

Dermatologia, Kreshnike Abrashi- Radoniqi ka qenë sot e ftuar në emisionin e pasdites ”Bon Bon”, dhe ka folur në lidhje me kujdesin që duhet të ia kushtojmë lëkurës.
Ajo ka treguar edhe sëmundjet të cilat paraqiten gjatë stinës së dimrit në lëkurë.

Gjithashtu ajo tutje ka shtuar se është rritur numri i pacientëve që kërkojnë trajtim nga aknet./21Media

Back to top button