Ryva i komenton Adriana Matoshit: Ku e ki qenin

1 min read

Komenti i “detyruar” nga Ryva Kajtazi për aktoren dhe deputeten kosovare Adriana Matoshin në Instagram kishte të bëjë me qenin e saj.

“Ku e ki qenin”, është komenti i Ryvës në Instagramin e Adrianës.

 

Aktorja dhe deputetja kosovare, Adriana Matoshi muajin e kaluar ka informuar publikisht se ka probleme me një kojshike, shkaku i qenit që mban./21Media