”Sa e ke natën”, Enca i përgjigjet fansit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja, Enca Haxhiu, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, së fundmi është përgjigjur në një pyetje të një fansi.

Fansi e ka pyetur se sa e ka natë Enca, ndërsa këngëtarja e ka paraqitur pyetjen e fansit në instastory dhe iu ka përgjigjur, ”Sa gjithë yjet e botës”.

Haxhiu ka shkruar edhe disa fjalë të tjera si ”Mos bën pyetje palidhje, paraja nuk më blen mua”. “Por ai mund të më blejë një diamant”.

Ndryshe, ”Nashta”, është projekti i fundit i Encës që është publikuar më 2 mars të këtij viti./21Media