“Sa shumë t’kam dashtë” thotë Labi

Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri-Labi sot ka publikuar projektin e radhës.
“Sa shumë t’kam dashtë” titullohet kënga e re e artistit, të cilën e ka publikuar me videoklip, shkruan rtv21.tv
“Nga thellsia e shpirtit kam kënduar e jam munduar të sjelli diqka të mirë për ju publik i dashur”, ka shkruar Labi në instagram, ku ka postuar një pjesë të këngës.
Për tekstin dhe muzikën e këngës, Labi ka bashkëpunuar me Estton, ndërkaq videoklipi është realizuar nga XL Films./21Media

Back to top button