Sali Berisha e marton djalin, publikon foto nga dasma

Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha sonte marton djalin e tij, Shkelzenin.
Berisha në Facebook ka publikuar nja fotografi nga dasma e Shkelzenit me Arminan.
“Sonte dasëm në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj. Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë”,ka shkruar Berisha në Facebook.

Kujtojmë që, Shkelzeni ka dy fëmijë nga martesa e tij e parë./21Media

Back to top button