Së shpejti një tjetër projekt nga 2Ton

1 min read

 

Reperi i njohur, 2Ton, së shpejti do të sjellë një tjetër projekt muzikor, të cilin e ka titulluar “Corazon”, madje ai ka publikuar një sekuencë të shkurtë të projektit në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) 

Artisti ka qenë shumë aktiv në muzikë, duke sjellë kështu këngë të cilat u pritën mjaft mirë.

2Ton është njëri nga artistët e rrallë i cili kultivon muzikë të njëpasnjëshme, me tekst të shkruar dhe muzikë të realizuar nga vet ai.

Së fundmi u lansua projekti “Qika”, i cili vetëm brenda 2 javësh mblodhi afër 3 milionë shikime në Youtube./21Media