Së shpejti vjen albumi nga Dafina Zeqiri

1 min read

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka një lajm të mirë për fansat e saj.

Artistja ka treguar se së shpejti do të publikoj projekte të reja madje do të sjell edhe një album.

Zeqiri ka shkruar se pandemia e COVID-19 nuk ka ndikuar fare te ajo pasi që ajo vazhdimisht ka sjellur projekte të reja dhe prap po vazhdon me të njëjtin ritëm.

Ndryshe, projekti i fundit i artistës është ”Pa ty ” të cilin e ka publikuar më 12 qershor./21Media