Shala: Do të ofrojmë lehtësira për prodhuesit vendor

Ministri Shala viziton kompaninë “ Kivo”

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë ditës së stome ka vizituar kompaninë e prodhimit të qeseve “Kivo” në Kaçanik. Gjatë kësaj vizite ministri  Shala shprehu gatishmërinë e Qeverisë së Kosovës për të mbështetur prodhuesit vendorë./21Media

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button