“Sheherzadja”: Sot është dita më e mirë për mua

Aktorja turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj Halit Ergenç vitin e kaluar janë bërë prindër për herën e tretë.
Familja e aktorëve të njohur është bekuar me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Leyla.
Bergüzar dhe Halit, të cilët u martuan në 2009, janë prindër të dy djemve. Dyshja e njohur shumë rrallë kanë publikuar fotografi me fëmijët , duke u shprehur se duan ta ruajnë privatësinë e tyre. Djali i tyre i vogël sot mbushi 2 vjet dhe për këtë ditë aktroja ka publikuar disa fotografi duke e uruar atë me fjalët më të mira.
“Sot është dita më e bukur për mua, dita kur ju jeni bashkuar me familjen tonë. Një dhuratë për të gjithë ne”, ka shkruar aktorja në Instagram./21Media

Back to top button