Shpërthen bombola e gazit, tre persona në spital

1 min read

Tre persona: Q. M., 60 vjeç, B. M., 45 vjeçe dhe  B. M., 17 vjeçe kanë mbetur të lënduar sot, si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit në Xhafzotaj të Durrësit.

Nuk dihet gjendja shëndetësore e të plagosurve.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./vizionplus