Shtyhet koncerti “Saggio” i Bledi Borakut e Mardit Lleshit

Koncerti “Saggio” i Bledi Borakut e Mardit Lleshit është shtyrë për 11 shkurt.
Sipas njoftimit të faqes zyrtare, koncerti u shtye për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të njërit prej artistëve.
Me fillim nga ora 19:00, të premten(11 shkurt) do të keni mundësi të ndiqni koncertin “Saggio”.
“Për shkak të gjendjes shëndetësore të njërit prej artistëve, koncerti SAGGIO nga Bledi Boraku dhe Mardit B. Lleshi shtyhet për 11 shkurt 2022, 19:00h”, thuhet në njoftim./21Media

Back to top button