Shumë risi nga Bardhi për 2023-tën

Artisti Bardhyl Idrizi i njohur si Bardhi gjatë vitit 2022 ka qenë mjaft i angazhuar me projekte dhe bashkëpunime, teksa nuk ka lënë anash as mbrëmjet e koncertet.
Në urimin për Vitin e Ri, Bardhi ka falënderuar fansat për përkrahjen.
Ndërsa, ka uruar shëndet, lumturi, dashuri e sukses për vitin 2023.
Ai ka njoftuar se ka shumë këngë të reja gati, që mezi pres që t’i publikojë.
“Shumë këngë të reja janë gati që mezi po pres me i nda me ju, mos t’harroj me cekë që ju jeni motivi ynë më i madh, Ju dua shumë”, ka shkruar Bardhi në Instagram, teksa ka falënderuar edhe ekipin e tij./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Back to top button