Shumë këngë të reja nga Enca Haxhia!

 
Këngëtarja Enca Haxhia ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Mirëpo, këngëtarja këtë vit po planifikon të jetë më aktive.
Ajo po punon për projekte të reja.
Në InstaStory, këngëtarja ka paralajmëruar fansat e saj se shumë këngë të reja do të kenë nga ajo këtë vit.

Kujtojmë se “Suavele” mbetet projekti i fundit muzikor nga Enca. Kënga është publikuar më 29 korrik të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button