Si e pritën në shtëpi Xhakën pas ndeshjes së mbrëmshme

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka, mbrëmë ka zhvilluar ndeshjen e 100-të në fanellën e Kombëtares së Zvicrës.
Ndeshja miqësore mes Zvicrës dhe Kosovës, përfundoi me rezultat 1-1.
Para fillimit të ndeshjes ai mori një poster nga klubi duke e nderuar për 100 ndeshjet e zhvilluara.

Pasi zhvilloi ndeshjen e 100-të me Zvicrën, Granit Xhaka është befasuar nga familja e tij.
Ai ka postuar në Instagram një fotografi me fëmijët e tij, teksa ka etiketuar edhe bashkëshorten./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)


 

Back to top button