Sinan Vllasaliu gjysh i lumtur, uron mbesën për ditëlindje

Në familjen e këngëtarit të hiteve të shumta, Sinan Vllasaliut sot ka festë. Mbesa e saj Nia feston 5-vjetorin e lindjes.

Sinani përmes rrjeteve sociale ka uruar vogëlushen me fjalët më të mira, teksa ka zbuluar edhe dhuratën që ia bëri asaj.

“Dhurata jem për Nien. Shpiti i babes i ka ba 5 yje. Të prift e mbara e shendeti në jetë ooo YLLI jem ma i miri”, ka shkruar Sinani në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu)

Kujtojmë se, tash e sa vite Sinani është i martuar me Teutën dhe së bashku kanë një vajzë që quhet Edona. /21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button