Sulm fizik në një aheng

 

Në fshatin Hereq të Gjakovës, pas mesnatës policia ka raportuar se një mashkull kosovar në një aheng kishte sulmuar fizikisht tri femra dhe një mashkull, këta të fundit kishin pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit i ishin nënshtruar tretmanit mjekësor.

Policia thekson se i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit dhe me të mos i mjaftuar kjo, ai po ashtu kishte dëmtuar edhe dy vetura, shkruan rtv21.tv.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

 

 

Back to top button