Imazhet nga skena e sulmit "terrorist"

Imazhet nga skena e sulmit “terrorist”

Gjashtë persona janë vrarë dhe 50 të tjerë janë plagosur në një “tërbim” terrorist në dy monumentet qendrore të Londrës, shkruan “The Telegraph”.

Sipas raportimeve tre sulmues u vranë nga policia në sulmin Bridge dhe Borough Market, transmeton rtv21.tv.