Sulmohet fizikisht një zyrtare e policisë dhe një burrë

Një zyrtare policore dhe një burrë janë sulmuar fizikisht nga një grua në Deçan, raporton Policia e Kosovës.

Zyrtarja policore për shkak të lëndimeve trupore është dashur të pranoj trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Rasti është cilësuar si “Dhunë në familje”, ndërsa detaje të tjera nuk dihen./21Media

Back to top button