Superliga e Kosovës: Fitojnë skuadrat kryesuese

1 min read

Ballkani ruan lidershipin, Gjilani fiton me përmbysje

Dy skuadrat kryesuese të elitës së futbollit kosovar, Ballkani dhe Gjilani, i kanë fituar sot ndeshjet hapëse të xhiros së 17 të Superligës. Kryendeshja e fundjavës luhet nesër në kryeyqytet.(E pergaditi-Art Kuqi)./21Media