SUPERLIGA: Të martën dhe të mërkurën – xhiroja e 10-të

Nesër dhe pasnesër zhvillohen ndeshjet e xhiros së dhjetë në Superligën e Kosovës në futboll, me të cilën hapet faza e dytë e kampionatit elitar. Shohim në vazhdim se çfarë përballje na presin.(E përgaditi-Art KUQI)./21Media

Back to top button