Tayna dhe Azeti po vijnë me bashkëpunimin e dytë

Pas duetit të sukseshëm “Ti harro” që në YouTube ka arritur mbi 14 milionë klikime, Azeti dhe Tayna po sjellin përsëri një bashkëpunim të ri.

Bashkëpunimi i tyre do të publikohet me 30 qershor dhe mbanë titullin “Tequila”.
Kështu ka bërë të ditur vet Tayna përmes një postimi në Instagram.
“Bëhuni gati për “Tequila”, ka shkruar Tayna./21Media

Back to top button